تبلیغات
پرواز - مصاحبه با دانیال واعظی جوان ترین خلبان ایران
 
پرواز
پرواز را به خاطر بسپار,پرنده مردنیست...
درباره وبلاگ


سلام دوستان.اسمم بیتاست و می خوام در آینده ی خیلی نزدیک خلبان بشم.این وب سایت درباره ی پرواز,خلبانی و هواپیماست.امیدوارم خوشتون بیاد و بتونین از مطالبش استفاده کنین.واسم دعا کنین تا موفق بشم.
ممنون که اومدین...
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
Hi. My name is Bita and I want to become a pilot in the near future. This website is about flights, pilots and planes and etc. I hope you like and use of their contents. Pray for me to be successful.
Thanks to come ...

مدیر وبلاگ : بیتا
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
رشته تحصیلیت در دبیرستان؟
ریاضی فیزیک
به عنوان جوان ترین خلبان کشور غرور داری؟
اصلا به هیچ وجه.به نظر من همه ما انسان هستیم و هیچ فرقی با یکدیگر نمی کنیم.غرور درست نیست.اگر روزی یک خلبان غرور داشته باشد آن روز روز مرگ اوست.
در این زمینه پدر مادرت تشویقت کردند؟
خیلی در این جریان ابتدا لطف خداوند شمال حال من بود کمک های پدر و مادرم راهنمایی اساتید و پیشکسوتانی که بودند کاپیتان رهبر کاپیتان فرهت کاپیتان رضایی و کاپیتان دادپی.همه این ها از طرفی و تلاش های خودم از طرفی دیگر دست به دست هم دادند تا من موفق شوم.
گواهی نامه رانندگی داری؟
خیر
ممکن است خیلی ها بگویند چون پدر دانیال خلبان بوده او هم توانسته خلبان شود درست است؟
ببینید ممکن است هر چیزی تاثیر خودش بگذارد ولی من این گفته را صحیح نمی دانم.چون در اینجا افرادی را داشتیم که پدرشان خلبان بوده ولی به این نتیجه نرسیدند.در این جا حداقل هر دوره دو سه نفر را داریم که پدرشان خلبان است ولی زیاد موفق نبوده اند به نظر من زیاد تاثیر گذار نیست.
استعداد مهمه؟
علاقه و فقط علاقه.خیلی ها خلبانی را به خاطر اسمش لباسش و ریتی که روی دوشش هست می آیند اما اصلا مهم نیست.روز اولی که من وارد مدرسه شدم همه لباس سفید شلوار مشکی بوشیده بودند و ریت روی دوششان بود ولی من با لباس شخصی وارد اینجا شدم.در بیرون از اینجا محال است که مرا با لباس فرم ببینید.به عقیده من لباس فقط برای کار است و خلبانی هم یک شغل است.
آیا همسایگانتان خبر دارند تو خلبان هستی؟
نه خبر ندارن فقط یک سری از افرادی که با آنها رفت و آمد داریم فقط می دانند من خلبانی می خوانم.حتی نمی دانند من معلمی خلبانی می خوانم salo شده ام یا خلبان هستم.به نظر من با خبر شدن آن ها نه کمکی به آن ها میکند نه به من.
چرا این طور فکر می کنی شاید محبوب تر شوی مشهور تر شوی و ..؟
خیر فکر نمی کنم.
چه برنامه ای برای آینده داری؟
دوست دارم اول در آرتا معلم خلبان شوم و من هر جایی بروم می گویم در آرتا خلبان شدم آرتا کیش مرا خلبان کرد.هر شخصی خلبان می شود به طبع دوست دارد به ایرلاین برود.اگر هم کسی می گوید من آمده ام دنبال خلبانی که فقط خلبان شوم و به ایرلاین نروم دروغ می گوید.کسی هم که خلبان civil می شود دوست دارد با هواپیما بزرگ پرواز کند.
چه هواپیمایی را دوست داری؟
هواپیمایی که کار کردن با آن سخت باشد.الان هواپیماهای نسل جدید مثل ایرباس 320 خلبان هیچ نقشی به عنوان خلبان ندارد مثل یک اپراتور با کامپیوتر کار می کند.اما هواپیمایی مثل بویینگ 727 یا توپولف 154 که کار بیشتری می برند را دوست دارم.همیشه دوست دارم یک کار سخت را به پایان برسانم.
دانیال واعظی در اولین پروازش چه حسی داشته؟
همان طور که گفتم اولین پرواز با گلایدر بود که انگار توی یک دنیا دیگر بودم در خیال بودم.
ترس نداشتی؟
اصلا البته از بلندی می ترسم.اگر در بالای یک نردبان بلند باشم می ترسم اما در آسمان هر چقدر هم که بالا بروم نمی ترسم.ترس زمین بیشتر از آسمان است.
پدرتان در نیروی هوایی بودند چرا خودتان به نیروی هوایی نرفتید؟
نیروی هوایی با روحیاتم سازگار نبود.
ممنون.
منبع:مجله پروازنوع مطلب :
برچسب ها :

       نظرات
جمعه 6 آبان 1390
بیتا